Alemdaroğlu "Önceliğimiz Futbolcuların Yetişmesi"

Denizli’de yetiştirdiği futbolcular ve yetiştirdiği futbolcuları alt yapıda öne çıkan kulüplere vermesi ile ön plana çıkan, Mustafa Serhan Kök’ün milli takıma seçilmesi ile birlikte beşinci futbolcusunu milli takıma göndermenin gururunu yaşayan, Çamlık Futbol Kulübü’nde antrenör Levent Alemdaroğlu asıl amaçlarının futbolcu yetiştirerek Türk Futboluna katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Alemdaroğlu "Önceliğimiz Futbolcuların Yetişmesi"
02 Mayıs 2022 - 11:36 - Güncelleme: 02 Mayıs 2022 - 11:53Son zamanlarda futbol kamuoyunda yaşananların alt yapının önemini bir kez daha ortaya çıkardığına dikkat çeken Çamlık Futbol Kulübü Antrenörü Levent Alemdaroğlu “Çamlık Futbol Kulübü’nde Şenol hocam ile birlikte gençleri en iyi şekilde yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Burada gençlerin hem sosyalleşmesi hem de futbolu öğretme adına bir şeyler yapmaya çalışmaktayız.Tabi sportif açıdan da çeşitli başarılar alıyoruz. Dün u16 yaş grubunda takımımız play-off’lara kaldı. Zor bir maç oldu. 2-2 berabere sonuçlandı. Ama bizim için önemli olan finaller maç sonuçları değil yetiştirdiğimiz futbolcular.


Bu futbolcuların Denizli’mize ya da diğer illere, Galatasaray’a, Altınordu’ya, Fenerbahçe’ye, Trabzon’a gönderilmeleri. Bizim için kupa vesaire den daha önemli oluyor. Çocuklarımız yeter ki yetişsinler Çamlık Futbol Kulübü olarak Türk Futboluna katkı sağlayalım. Asıl Amacımız bu”ifadelerinde bulundu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum