Çamlık Kuşadası'ndan Kupalarla Döndü

20-22 Ocak 2023 tarihleri arasında Kuşadası’nda  yapılan 5. Sömestr Cup Turnuvasına katılan Çamlık futbol Kulübü kupalarla döndü. Çamlık Futbol Kulübünün genç yıldızı Eşref Furkan Erat en iyi sporcu ödülü aldı.

Çamlık Kuşadası'ndan Kupalarla Döndü
24 Ocak 2023 - 13:29 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 22:00
ERAT EN İYİ SPORCU ÖDÜLÜ ALDI

Beşiktaş, Eskişehir DSİ Bentspor, Darıca Kale Bayramoğlu, İzmir Gücü, Altay, Ihlamur Kuyu Birlikspor, Pınarhisar Spor Kulübü, Susurluk Gençler Birliği, Beylerbeyi, Mustafa Kemal Paşa Spor Kulübü, Bodrum Halikarnas GSK, Manavgat Futbol Akademi, Manisa FK, Atakent, Balıkesir Kuzey Ordu SK givi takımların mücadele ettiği turnuvaya 2011 ve 2013 doğumlu sporcularla katılan Çamlık Futbol Kulübünün performansı takdir topladı.


Turnuvayı değerlendiren Çamlık FK Başkanı ve Antrenörü  Şenol Ünlü ara tatil döneminde futbolcuların iyi zaman geçirmeleri açısından böyle bir turnuvaya katıldıklarını belirterek “Sporcularımız için kaliteli keyifli ve faydalı bir turnuva oldu. Farklı şehirlerden gelen akademiler,  kaliteli olan kulüp takımları ile maçlarımızı oynadık.

Sporcularımızın bunu yaşamaları, doğal çim sahalarda oynamaları tecrübelerine pozitif yönde yansıyacaktır. Turnuva sonunda ise 2013 grubumuz Altın Kupa kategorisinde finalde Altay ile karşılaşmış olup ikinci sırada tamamlamıştır. 2011 grubumuz ise Bronz Kupa kategorisinde birinci tamamlamıştır. 2013 kategorisinde ise turnuvanın en iyi sporcusu ödülünü ise Eşref Furkan Erat seçilmiştir”ifadelerini kullandı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum