Denizli Firmaları İzmir IMATECH Fuarında Boy Gösterdi

Makine ve üretim sektörlerini bir araya getiren IMATECH - Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı 15 - 18 Mart 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirildi. İlk kez düzenlenen fuarda, makine ile aksamlarının üretiminde öncü firmalar bir araya gelirken geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemler yer aldı.

Denizli Firmaları İzmir IMATECH Fuarında Boy Gösterdi
18 Mart 2023 - 19:00 - Güncelleme: 18 Mart 2023 - 20:14

Dört gün süren fuarda, temsilciliklerle birlikte 114 yerli ve yabancı katılımcı yer aldı. Türkiye’nin farklı illerinden katılımcıların yanı sıra Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya Belçika, Çin, Kanada, Polonya ve Tayvan’dan firmaların da yer aldığı fuarda bu firmaların 200’den fazla markası, fuarizmir profesyonel ziyaretçilerle buluştu. Fuarı, ülkemizin dört bir yanından ve Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Çin, Fransa, İrlanda, Kazakistan’ın aralarında bulunduğu 18 ülkeden binlerce kişi ziyaret etti.
Mobilyadan gıdaya, kuyumculuktan medikale, tekstilden otomotiv endüstrisine kadar makineler ile üretim teknolojilerinin sergileneceği fuarda, endüstriyel robotlardan elektrik ve elektronik ekipmanlarına, CNC, sac işleme ve otomasyon teknolojilerinden güç aktarım sistemlerine, kaynak - kesme teknolojilerinden teknik hırdavat ürünlerine ve üretim tesisi lojistiğine kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemler bir arada sunuldu.

Sektörde öncü firmaların katıldığı fuarda, ziyaretçiler; makineler ve sistemlerle ilgili bilgi edinme, yeni ürün, hizmet ve teknolojileri keşfetme, ürün ve hizmetlerin kalitesini karşılaştırma ve panellere katılma fırsatlarını buldu.

İkili görüşmeleri ile ticari anlaşmalara da zemin hazırlayan IMATECH Fuarı, yeni iş birlikleri kurulmasının yanı sıra sektörün yıllık ticaret hedeflerine ulaşmasına, iş hacmini artırmasına, ihracatı büyütmesine ve istihdama da katkı sağladığı açıklandı.

Fuara Denizli’den katılan Aki Endüstri ziyaretçi akınına uğradı. Sporcu20.com’a açıklamalarda bulunan Aki Endüstri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aki Fuarın Endüstri ve Makine fuarı olduğuna dikkat çekerek   “Bu fuarda lazer makinaları, CNC makinaları ve bu tarz makine ekipmanları mevcuttur. Aki Endüstri anahtar projelere imza attığı için kompresör ve ekipmanlarımızla makinaları donatıyoruz.“Açıkçası beklentimiz daha iyi olabilirdi ama bizim standımız boş kalmadı”
Endüstriyel ürünlerimizde yardımcı tesisler için gerekli olan bütün ekipmanları müşterilerimizin taleplerine sunuyoruz. Açıkçası beklentimiz daha iyi olabilirdi ama bizim standımız boş kalmadı. Sayın Sanayi Odası Başkanımız Selim Kasapoğlu Bey ziyaretimize geldi. Makine İmalatçılar Derneği Başkanı Mehmet Sarı Bey heyeti ile gelerek bize destek oldular. Bu destekleri bizim için önemliydi. Kendilerine teşekkür ederiz”ifadelerini kullandı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum